REISWIJZER. De Rhône? Valt in de smaak!

2 minuten leestijd

De noordelijke Côte du Rhône heeft véél meer te bieden dan alleen maar wijn. Geniet mee van deze trip vol variatie, verhalen en lekker eten! Je leest er alles over in Pasar Wandelen van mei 2023

praktisch
  • Wandelen
  • Uitstappen en vakanties

ERHEEN

Met de trein

Met de TGV en Thalys rij je drie keer per dag vanuit Brussel Zuid naar Valence. De snelste trein doet er 4 uur en 12 minuten over. In Valence vind je voldoende auto- en fietsverhuurbedrijven.

www.b-europe.com/TGV.

Met de auto

809 kilometer, al snel 8 uur.

deel Artikel

Meer inspiratie

babbel en wandel
actua
Lees meer
  • Wandelen
Vrijwilligers gezocht om te babbelen en wandelen met nieuwkomers!
15 routes van Pasar redacteur
actua
Lees meer
  • Wandelen
De 15 favoriete routes van Pasar-redacteur Bart Van Belle
het leen
actua
Lees meer
  • Wandelen
Ontdek het verborgen leven van bomen in Het Leen
actua
Lees meer
  • Wandelen
  • Fietsen
  • Uitstappen en vakanties
Visit Limburg lanceert nieuwe bucketlist met 50 tips voor elk seizoen
Word lid voor 39€

Op zoek naar kwalitatieve invulling van je vrije tijd?

Word lid van Pasar en ontdek een wereld vol boeiende activiteiten, inspirerende reizen en gezellige samenkomsten. Met Pasar geniet je van een gevarieerd aanbod aan uitstappen en evenementen, afgestemd op jouw interesses en wensen. Sluit je aan bij onze warme community en beleef onvergetelijke momenten samen met andere enthousiaste leden.

Ga voor de Pasar-pas!

lees meer